Sport

Liverpool – Manchester City, formacionet zyrtare

Autori: Gazeta inFokus 11:50 | 14 January 2018

Sot na pret një super-ndeshje në Premierligë

Liverpool dhe Manchester City takohet në kuadër të javës së 23-të në premier ligën angleze, shkruan infokusi.com.

Përballja Liverpool- Man City luhet sot me fillim nga ora 17:00.

Këto janë formacionet e derbit të madh te premier ligës.

LIVERPOOL: Mignolet; Gomez, Matip, Lovren, Moreno; Henderson, Can, Wijnaldum; Salah, Mane, Firmino.

MAN CITY:

Etiketa:

Të tjera