Lajme

Lladrovci padite Milaim Zeken

Autori: Gazeta inFokus 19:37 | 17 May 2018

Kryetari i Komunë së Drenasit, Ramiz Lladrovci e ka paditur deputetin Milaim Zeka për shpifje.

Lladrovci padinë e ka dërguar në Gjykatën Themelore të Prishtinë.

Ketë e ka konfirmuar vet Lladrovci përmes një postimi në facebook.

“Ashtu siç jam zotuar, sot e kam deponuar dhe protokolluar padinë ndaj Milaim Zekës, për shpifje dhe fyerje, në Gjykatën Themelore në Prishtinë”.
Kjo padi ka ardhur pak ditë pas polemikave të shumta në mes të Lladrovcit dhe Zekës./INFOKUSI

Më posht mund ta shikoni postim e plotë të Lladrovcit në Facebook:

Të tjera