Sport

Man Utd – Sevilla, formacionet e mundshme

Autori: Gazeta inFokus 15:58 | 13 March 2018

Janë publikuar formacionet e mundshme të skuadrave Man Utd dhe Sevilla të cilat do të përballen në 1/8 e finales së Ligës së Kampionëve, shkruan infokusi.

Përballja e parë e kësaj sfide kishte përfunduar me rezultatin 0:0.

Man Utd dhe Sevilla  zhvillohet sonte në stadiumin ‘Old Trafford’  me kuadër të ndeshjes së kthimit në Ligën e Kampionëve.

Tanimë janë publikuar formacionet e mundshme të skuadrave.

Man. United: De Gea; Valencia, Bailly, Smalling, Young; McTominay, Matić; Mata, Sánchez, Rashford dhe Lukaku.

Sevilla: Rico; Escudero, Mercado, Lenglet, Arana; N’Zonzi, Banega; Sarabia, Vázquez, Correa dhe Muriel.

 

Etiketa:

Të tjera