Sport

Man Utd – Sevilla, formacionet zyrtare

19:07 | 13 March 2018 Autori: Infokusi

Janë publikuar formacionet e skuadrave Man Utd dhe Sevilla të cilat do të përballen në 1/8 e finales së Ligës së Kampionëve, shkruan infokusi.

Përballja e parë e kësaj sfide kishte përfunduar me rezultatin 0:0.

Man Utd dhe Sevilla zhvillohet sonte në stadiumin ‘Old Trafford’ në kuadër të ndeshjes së kthimit në Ligën e Kampionëve.

Tanimë janë publikuar formacionet e skuadrave.

Të tjera