Fun & Video

I marrin të voglin, lopa e ndjek pas e dëshpëruar (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 15:07 | 10 February 2018

Instikti i nënës është provuar mjaft herë që është i dukshëm dhe tek kafshët.

Rasti i fundit është ajo e një video të postuar nga New York Post, një nga mediat më të vjetra amerikane. Në pamje duket lopa e cili gjurmon të voglin. Viçin e kanë marrë për ta therrur, thotë gazeta, dhe e ëma nuk i ndahet makinës.

Të tjera