Sport

Marseille – Atl. Madrid, formacionet e finales

17:15 | 16 May 2018 Autori: Infokusi

Sonte (e merkurë) në mbrëmje zhvillohet finalja e madhe e Ligës së Evropës, shkruan infokusi.

Skuadra franceze Marsej do të përballet me atë spanjolle Atletico Madrid.

LEXO EDHE: Prishtina – Drita, statistikat

Marsej dhe Atl Madrid do të takohen në stadiumin ‘Parc Olympique Lyonnais’ në Lion të Francës me fillim nga ora 20:45.

Tani më të dyja skuadrat kanë publikuar formacionet për finalen e madhe të Ligës së Evropës. /infokusi.com

Marseille: Mandanda; Sarr, Rami, Luiz Gustavo, Amavi; Sanson, Lopez ; Thauvin, Payet, Ocampos dhe Germain.

Atletico Madrid: Oblak; Vrsaljko, Savic, Godin, Lucas; Koke, Saul Niguez, Gabi, Correa; Griezmann dhe Costa.

Etiketa:

Të tjera