Sport

Mbyllet takimi PSG – Angers, ky është rezultati

18:52 | 14 March 2018 Autori: Infokusi

Ka përfunduar takimi i javës së 31-të në Ligën franceze, ndërmjet PSG dhe Angers, shkruan infokusi.

PSG ka shënuar fitore të merituar me rezultatin 2:1.

Të dy golat për skuadrën kampione i shënoi Kylian Mbappe ndërsa për Angers shënoi  Ekambi.

Etiketa:

Të tjera