Fun & Video

Muri i madh i zjarrtë kinez (Video)

Autori: Gazeta inFokus 13:56 | 12 February 2018

Një autostradë kineze është shndërruar në një ferr të vërtetë pasi një makinë me gaz mori flakë dhe e përhapi në të gjithë rrugën.

Dy persona u plagosën rëndë, ndërsa 6 të tjerë pësuan djegie më të lehta nga ky incident, sipas mediave lokale.

Videoja është xhiruar të dielën, në një autostradë në Hebei, në kufi me Pekinin.

Të tjera