Sport

Nesër zhvillohen ndeshjet e kthimit të gjysmëfinalës së Digitalb Kupës së Kosovës

Autori: Gazeta inFokus 14:17 | 17 April 2018

Është caktuar orari i ndeshjeve të kthimit gjysmëfinale të Digitalb Kupës së Kosovës, shkruan infokusi.

LEXO EDHE: Kjo është e ardhmja e Fernando Torres

Kryeqytetasit kishin fituar duelin e parë 1:0, ndërsa Drenica dhe Vëllaznimi ishin ndarë baras, 1:1.

E mërkurë, 18 prill, ora 15:00
Vushtrria – Prishtina
Vëllaznimi – Drenica

Të tjera