Sport

Nesër zhvillohen takimet e javës së 23-të në Vala Superligë

18:27 | 13 March 2018 Autori: Infokusi

Nesër ( e mërkurë) zhvillohen takimet e javës së 23-të në Vala Superligën e Kosovës, shkruan infokusi.

Kryendeshja e javës zhvillohet në Pejë në stadiumin  “Shahin Haxhiislami” ku do të përballen Prishtina dhe Trepça’89.

Të gjitha takimet e kësaj jave zhvillohen nesër me fillim nga ora 14:00, ndërsa Gjilani- Flamurtari zhvillohet të enjtën.  /infokusi.com

Këto janë përballjet e kavës së 23-të..

Vala Superliga – java e 23-të
E mërkurë, 14 mars, 2018, në orën 14:00
Drita – Drenica
Prishtina – Trepça ‘89
Liria – Vëllaznimi
Llapi – Vllaznia
Feronikeli – Besa

E enjte, 15 mars, 2018, në orën 14:00
Gjilani- Flamurtari

Etiketa:

Të tjera