Rozë

Nick Jonas kapet me të dashurën e re (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 11:17 | 13 January 2018

Me sa duket Nick Jonas ka gjetur dashurinë e jetës së tij.

Aktori 25-vjeçar është parë në një darkë romantike me aktoren Madeline Brewer, e cila gjithashtu është 25-vjeçare, transmeton Klan Kosova.

Çifti ishte në Vi Veneto në Santa Monica, California.

Nick më parë ka qenë i lidhur me modelet e Victoria’s Secret, Georgia Fowler, Delta Goodrem dhe Olivia Culpo.

Etiketa:

Të tjera