Sport

Njoftim i Shoqatës së Trajnerëve

Autori: Gazeta inFokus 14:26 | 17 April 2018

Shoqata e Trajnerëve të Futbollit të Kosovës, përkatësisht kryetari saj z. Ajet Shosholli njofton të gjithë trajnerët të cilët kanë marrë licencat e tyre të kategorisë “A” dhe “B” në Federatën e Futbollit të Shqipërisë e të cilave u ka skaduar afati, që të marrin pjesë në seminarin që do të mbahet të enjten më 19 prill në sallën e konferencave në selinë e FFK-së, shkruan infokusi.

LEXO EDHE: Nesër zhvillohen ndeshjet e kthimit të gjysmëfinalës së Digitalb Kupës së Kosovës

Seminari nis nga ora 9.00 dhe me të përfunduar trajnerët do të pajisen me licenca të reja.

Të tjera