Sport

Notat e lojtarëve Real – Tottenham

Autori: Gazeta inFokus 23:11 | 17 October 2017

Real Madrid dhe Tottenham kanë barazuar 1:1 në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve

Lojtari më i mirë sipas Whoscored ishte portieri i Tottenhamit, Hugo Lloris me notën 8.3 nga 10 sa ishte maksimumi.

Ndërsa, lojtar më i dobët i takimit ishte Raphael Varane me notën 5.9, për shkak të autogolit që shënoi. /Express/

 

Etiketa:

Të tjera