Rozë

Nuk e dinit se Nora është kaq romantike. Ky është urimi që bën në ditëlindjen e Markut

Autori: Gazeta inFokus 11:11 | 07 December 2017

“Burri im shoku me i mirë i jetës time”, kështu fillon urimin për bashkëshortin këngëtarja e njohur Nora Muçaj.

Sot për të është një ditë shumë e veçantë, pasi që bashkëshorti i saj Mark Marku feston ditëlindjen, transmeton Gazeta Express.

E në këtë ditë të rëndësishme, Nora është kujdesur që të thur vargjet më të bukura për bashkëshortin e saj. Ajo falënderon Zotin që i ka dhuruar një burrë kaq të dashur.

“Mark zemra ime Burri im shoku me i mirë i jetes time faleminderit qe na mbushe shtëpin plot kur ti je ne pune djemt tanë Burrat e shtepisë e ruajn mamen nuk gjej dot fjale me spjegu sa e lumtur jam

Me ty faleminderit per dashurine qe ma dhuron çdo dite dita jote e lindjes per mua ështe shum e veqant Zoti ma dhuroi njeriun me te dashur ty Mark te dua urime ditëlindjen”, ishte ky urimi që ka bërë Nora për bashkëshortin sipër fotografisë ku shihen të dy afër njëri-tjetrit.

Ndryshe, Marku e Nora pak kohë më parë janë bërë prindër për herë të dytë.

Ata janë prindër të dy djemve të mrekullueshëm, Gega dhe Leka.

Të tjera