Rozë

Oriola shumë e pakujdesshme, nuk vesh jelekë dhe i dalin “mollët” nga bluza

Autori: Gazeta inFokus 11:00 | 23 May 2018

Oriola Marashi arriti që sërish ta marrë vëmendjen dhe kjo falë një videoje të shkurtër të hedhur në Instastory.

Në të, modelja seksi ka zbuluar këmbët e gjata por të gjithëve sytë u kanë shkuar te gjoksi i cili i dilte nga bluza e shkurtër që kishte veshur.

Orila madje nuk ka veshur as jelekë dhe kjo vihet re mjaft kthjellët. Ajo po vazhdon të jetë pjesë e labelit OTR dhe shoqërimet me Noizyn janë të shpeshta.

Madje patën qarkulluar se dyshja mund të keni më shumë se miqësi mes vete.

Të tjera