Rajoni dhe Bota

Pamje e rëndë, serbi futet me veturë në lokal me shpejtësi marramendëse (Video)

Autori: Gazeta inFokus 20:33 | 28 October 2017

Një shofer i dehur për pak ishte të shkaktoi viktima me ngasjen e tij të çmendur. Ngjarja ka ndodhur në qendër të Beogradit në kohën kur dy punëtorë po e pastronin lokalin.

Me shpejtësi marramendëse, shoferi serb nuk arriti të kontrolloi veturën e tij e cila gati sa nuk i shkaktoi dy viktima.

Një vajzë dhe një djalë kanë marrë lëndime ne këmbë dhe në qafë duke tentuar të shmangun aksidentin.

Të tjera