Lajme

Parashikimi i motit për nesër (Video)

23:19 | 13 March 2018 Autori: Infokusi

Në videon e mëposhtme mund të kuptoni se si do të jetë moti në Kosovë, Shqipëri, rajon dhe Evropë për ditën e nesërme dhe ditët vijuese.

Të tjera