Lajme

Pas reshjeve të borës, pritje rreth dy orë në afërsi të Ferizajt (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 18:55 | 20 January 2018

Pas reshjeve të mëdha të borës që nisën sot në vendin tonë, në rrugën Gerlicë-Komogllavë në afërsi të Ferizajt, ka pasur kolona të gjatë mbi 10 kilometra dhe pritje gati rreth dy orë, njofton Klan Kosova.

Videot e mëposhtme janë dërguar nga një dëshmitar okular.

Të tjera