Lajme

Për 24 orë arrestohen 6 persona

Autori: Gazeta inFokus 10:26 | 24 October 2017

Sipas policisë së Kosovës gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë arrestuar 6 persona.

Të dyshuarit janë arrestuar  në lokacione te ndara dhe dyshohen për vepra të ndryshme, shkruan Infokusi.com

Katër nga të arrestuarit janë dërguar në mbajtje ndërsa 2 të tjerë në vuajtje të dënimit.

Policia e Kosovës ka njoftuar gjithashtu se gjatë 24 orëve të kaluara janë arrestuar 23 persona/INFOKUSI

Të tjera