Sport

Përfundoi ndeshja Chelsea-Leicester, ky është rezultati

Autori: Gazeta inFokus 17:51 | 13 January 2018

Ka përfunduar përballja e zhvilluar në ‘Stamford Bridge’  të Londrës ndërmjet Chelsea dhe Leicester, shkruan infokusi.com.

Ndeshja e xhirosë së 23-të në kuadër të premier ligës angleze, nuk solli fitues.

Rezultati final i këtij derbi doli të jetë ai i fillimit Chelsea-Leicester 0:0.

Pas këtij barazimi, Chelsea renditet në vendin e tretë me 47 pikë, ndërsa Leicesteri në vendin e tetë me 31 pikë. /INFOKUSI.COM

 

Etiketa:

Të tjera