Lajme

Policia e Kosovës arreston 20 persona

Autori: Gazeta inFokus 10:44 | 07 December 2017

Gjatë 24 orëve të fundit në tërë territorin e Kosovës janë arrestuar 20 persona.

Sipas Policisë së Kosovës të arrestuarit janë ndaluar në lokacione të ndara dhe dyshohen për vepra të ndryshme penale, transmeton Infokusi.com

5 nga të arrestuarit pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt.

9 të tjerë janë dërguar në mbajte ndërsa 6 të tjerë në vuajtje të dënimit./INFOKUSI

Të tjera