Sport

Porto – Liverpool, formacionet e super përballjes

Autori: Gazeta inFokus 11:24 | 14 February 2018

Porto dhe Liverpool takohen sonte në kuadër  të Ligës së Kampionëve, shkruan infokusi.

Të dyja skuadrat tanimë kanë publikuar formacionet e kësaj supersfide e cila fillon në ora 20:45.

Formacionet e skuadrave.

Porto: José Sá, Maxi Pereira, Marcano, Reyes, Alex Telles, Ricardo, Sérgio Oliveira, Herrera, Brahimi, Marega, Soares.

Liverpool: Karius, Alexander-Arnold, Lovren, Van Dijk, Robertson, Oxlade-Chamberlain, Henderson, Wijnaldum, Salah, Firmino, Mané.

Etiketa:

Të tjera