Lajme

Presidenti Thaçi tregon aftësitë në futboll, shënon super gol (Video)

Autori: Gazeta inFokus 21:13 | 23 May 2018

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka publikuar një video në Facebook, ku shihet duke luajtur futboll me kolegë.

Videos, presidenti ia ka bashkangjitur një shkrim, ku thotë se është duke pritur finalen e madhe Liverpool-Real Madrid në Ligën e Kampionëve, dhe performimin në ceremoninë e hapjes nga këngëtarja kosovare, Dua Lipa.

“Në prag të finales së madhe Liverpool-Real Madrid dhe ceremonisë së hapjes nga e jona Dua Lipa, duke shijuar çaste të këndshme rekreative me kolegë nga Presidenca dhe miq të tjerë”, ka shkruar Thaçi, në Facebook.

Të tjera