Sport

Prishtina – Kosova e Prishtinës, ky është rezultati final i takimit

Autori: Gazeta inFokus 15:08 | 14 February 2018

Ka përfunduar ndeshja që dhuroj më së shumti gola në rrethin e katër të Kupës së Kosovës, ndërmjet Prishtinës dhe Kosovës së Prishtinës.

Prishtina në këtë takim fitoj me rezultat 5:0.

Golat për Prishtinën i shenuan Drashko Bozhoviç (22), Ahmet Januzi (44), Debatik Curri (45), Gauithier Mankenda (47), dhe Basid Khalid (83).

Etiketa:

Të tjera