Auto&Tech

Pro Evolution Soccer edhe në celular

Autori: Gazeta inFokus 15:13 | 10 November 2017

Konami ka njoftuar lançimin e Pro Evolution Soccer 2018 edhe për celularë.

Në këtë version të ri do të jetë edhe David Beckham, i cili do të shoqërohet nga legjenda të futbollit si Diego Maradona, Romario, Ian Rush, Steven Gerrard dhe Michael Oëen.

Konami ka futur edhe modalitetin e ri “Friend”, që do të lejojë përdoruesit për të sfiduar në kohë reale njerëz nga e gjithë bota.

Aplikacioni PES 2018 nuk është ende i disponueshëm për Shqipëri.

Të tjera