Sport

PSG fitues i Kupës së Francës (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 23:14 | 08 May 2018

Skuadra kampione e Frances, PSG-ja ka fituar Kupën e Francës, shkruan infokusi.

PSG e ka mposhtur skuadrën e ligës së tretë franceze, Les Herbiers me rezultatin 2:0.

Golat për skuadrën kampione i shënuan Lo Celso dhe Cavani. /infokusi.com

 

 

 

Të tjera