Rajoni dhe Bota

Qëllohet me armë 23 vjeçari shqiptar

21:46 | 05 November 2017 Autori: Infokusi

Hermes Beqiri, 23-vjeçari i plagosur një ditë më parë me armë zjarri në lagjen Kiras të Shkodrës, ka ndërruar jetë ditën e sotme duke mos u mbijetuar plagëve të marrë gjatë sulmit me armë.

23-vjeçari ndërroi jetë në spitalin e Traumës në Tiranë ku u soll për trajtim më të specializuar.
Ngjarja e rëndë ndodhi një natë më parë në Shkodër, ku i riu u qëllua me dy plumba në kraharor, ndërsa qëndronte brenda ambienteve të një lokali, shkruan Top Channel.

Të tjera