Sport

Rafa Benitez refuzon skuadrën e madhe angleze

Autori: Gazeta inFokus 11:56 | 17 April 2018

Skuadra londineze Arsenal ishte tej mase e interesuar për transferimin e trajnerit Rafa Benitez si zëvendësuas të Arsene Wengerit, shkruan infokusi.

Mirëpo Benitez ka hedhur posht mundësit për një lëvizje të mundshme.

LEXO EDHE: City godet me dy super transferime

“Unë po ndjehem shumë mirë. Kjo ju bën krenar për karrierën tuaj profesionale”.

Trajneri spanjoll është i lumtur në Newcastle dhe tashmë është duke negociuar një zgjatje të kontratës. /infokusi.com

Etiketa:

Të tjera