Lajme

Ramush Haradinaj sot i shkon për vizitë Ardian Gjinit

Autori: Gazeta inFokus 08:30 | 04 January 2018

Kryeministri Ramush Haradinaj sot do ta vizitojë komunën e Gjakovës ku do të takohet me kryetarin e kësaj komune, Ardian Gjini i i cili vjen nga partia e Haradinajt.

Pos kësaj, ai do të zhvillojë takime edhe me qeverinë komunale, asambleistë dhe kryetarët e bashkësive lokale të këtij qyteti, njofton Klan Kosova.

Etiketa:

Të tjera