Sport

Real Madrid – PSG, ja cilën skuadër e favorizojnë bastoret (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 17:36 | 14 February 2018

Real Madridi dhe PSG-ja takohen sonte në kuadër të Ligës së Kampionëve, shkruan infokusi.

Padyshim se kjo do të jetë një super përballje kur kemi parasysh numrin e yjeve që kanë të dyja skuadrat.

Sipas bastoreve sportive, Reali i Madridit  është favorit ndaj skuadrës së PSG.

Real Madridi për fitore koutohet me 2.29, takimi të përfundoj me barazim  3.75, ndërsa fitorja e PSG-së koutohet me 3.10. /INFOKUSI.COM

 

Etiketa:

Të tjera