Sport

Rezultatet në tetë takimit e sontme në Ligën e Kampionëve

Autori: Gazeta inFokus 23:17 | 22 November 2017

Kanë përfunduar tetë ndeshje në kuadër të javës së pestë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve

Ndeshja kryesore e natës së sontme ndërmjet Juventusit dhe Barcelonës në Torino ka përfunduar me rezultat të barabartë 0:0.

Fitore në anën tjetër kanë shënuar skuadrat tjera favorite si PSG, Bayern Munich dhe Atletico Madrid, ndërsa befasi ishte humbje e Manchester Unitedit nga Basel.

Në ndeshjet tjera u arritën këto rezultate. /Express/

 

Etiketa:

Të tjera