Sport

Rezultati dhe statistikat e pjesës së parë Real – PSG

Autori: Gazeta inFokus 21:47 | 14 February 2018

Real Madrid dhe PSG kanë shënuar nga një gol pas 45 minutave të para në Santiago Bernabeu

Pjesa e parë ndërmjet Real Madridit dhe PSG-së kanë qenë e barabartë, me të dy skuadrat që shënuan nga një gol.

Fillimisht shënuan mysafirët në minutën e 33 me anë të Adrien Rabiot, ndërsa gjithçka barazoi Ronaldo nga pika e bardhë.

Në statistikat tjera më mirë ka qenë Reali, që ka dominuar në shumicën prej tyre.

 

Të tjera