Sport

Rikthehen emocionet e Ligës së Kampionëve, sot zhvillohen dy superndeshje

Autori: Gazeta inFokus 10:30 | 13 February 2018

Emocionet e Ligës së Kampionëve rikthehen sonte me dy super përballje shkruan infokusi.

Sonte do të zhvillohen dy ndeshjet e para të Ligës së Kampionëve për këtë vit. Pas tre muajsh pushim, sonte në program do të rikthehen ndeshjet e garës më të madhe në botë për klube, Liga e Kampionëve.

Në start të këtij kompeticioni, do të kemi dy përballje mjaft interesante, ku natyrisht që vëmendja më e madhe është në Torino, ku takohen Juventus dhe Tottenham.

Ndeshje interesante do të zhvillohet edhe në Basel, ku skuadra me po të njëjtin emër pret skuadrën e madhe angleze, Manchester Cityn.

Të dy këto ndeshje fillojnë në ora 20:45. /INFOKUSI.COM

Të tjera