Sport

Rikthehet Reali i madh

Autori: Gazeta inFokus 23:18 | 14 February 2018

Real Madridi ka triumfuar në përballjen e Kampionëve, shkruan infokusi.

Madrilianet kanë mposhtur skuadrën e PSG-së me rezultatin 3:1.

Golat i shënuan Ronaldo (2) dhe braziliani Marcelo, ndërsa për PSG shënoi Rabiot. /INFOKUSI.COM

Etiketa:

Të tjera