Rozë

Rikthimi i bujshëm, puthje të nxehta mes çiftit

14:12 | 16 April 2018 Autori: Infokusi

Këngëtari me origjinë kanadeze ka dhuruar plot emocione me performancat e tij të ndjera në festivalin vjetor të “Coachella”. Ai këndoi hitin më të fundit “Call Out My Name” që është pjesë e albumit “My Dear Melancholy”. Performanca e tij preku publikun pasi këngëtari ende dukej zemërthyer nga Selena Gomez.

NEW YORK, NY – MAY 02: The Weeknd (L) and Bella Hadid attend the “Manus x Machina: Fashion In An Age Of Technology” Costume Institute Gala at Metropolitan Museum of Art on May 2, 2016 in New York City. (Photo by Mike Coppola/Getty Images for People.com) *** Local Caption *** Abel Makkonen Tesfaye; Bella Hadid
NEW YORK, NY – MAY 02: The Weeknd (L) and Bella Hadid attends the ‘Manus x Machina: Fashion in an Age of Technology’ Costume Institute Gala at the Metropolitan Museum of Art on May 2, 2016 in New York City. (Photo by George Pimentel/WireImage)

Gjatë pjesës tjetër të festivalit, ai ka qenë gjatë gjithë kohës në shoqërinë e ish të-dashurës së tij, Bella Hadid për të cilën thuhet se i kushtohet një këngë e albumit.

The Weeknd është shprehur se ndjen mall për kohët që ka kaluar me Bella-n dhe do të donte të rikthehej me të. Burime pranë tyre kanë konfirmuar për “US Weekly” se ish-çifti kanë rikthyer ndjenjat e vjetra dhe kanë flirtuar e shkëmbyer puthje gjatë gjithë festivalit.

Të tjera