Rozë

Rita Ora e konfirmon pjesmarrjen në dhjetëvjetorin e Pavarësisë (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 20:16 | 14 February 2018

Kosova edhe pak ditë mbush një dekadë nga shpallja e pavarësisë së saj.

Dhjetëvjetori i Pavarësisë së Kosovës pritet të festohet në mënyrë madhështore, dhe në shenimin e kësaj dite do të jetë e pranishme këngëtarja me famë botërore Rita Ora, shkruan Infokusi.com

Rita Ora, këtë e ka konfirmuar edhe përmes Instagramit të saj, e cila ka thënë se ndihet e lumtur që do të jetë pjesëmarrëse në dhjetëvjetorin e Pavarsisë së Kosovës me 17 shkurt.

“Jam shumë e lumtur që do të jemë pjesmarrëse me të gjithë ju të festojmë 10 vjetorin ë Pavarësisë së Kosovës me 17 shkurt”.

Postimi i Rita Orës:

Përshëndetje të gjithve!

Jam shumë e lumtur që do të jem pjesmarrëse me të gjithë ju të festojmë 10 vjetorin ë Pavarësisë së Kosovës me 17 shkurt./INFOKUSI/

Të tjera