Sport

Ritkthehen ‘ethet’ e futbollit kosovar

Autori: Gazeta inFokus 11:17 | 14 February 2018

Ritkthehen ‘ethet’ e futbollit kosovar me disa super përballje  në kuadër të Rrethit të katërt të Kupës së Kosovës, shkruan infokusi.

Takimi i cili do të zhvillohet në Mitrovicë ndërmjet Trepça ’89 dhe Llapit pritet të jetë njëra nga ndeshjet më interesante,  duke mos anashkaluar edhe sfidat e tjera të cilat fillojnë nga ora 12:30.

Këto janë përballjet e Kupës së Kosovës.

Trepça ’89 – Llapi

Vushtrria – Liria

Ballkani – Gjilani

Vëllaznimi – Rahoveci

Drenica – Arbëria

Istogu – Drita

Prishtina – Kosova (P)

Etiketa:

Të tjera