Sport

Ronaldo blen automobilin më të fuqishëm në botë

Autori: Gazeta inFokus 16:06 | 13 March 2018

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo është i njohur për atë se i pëlqejnë veturat e shpejta dhe askush nuk çuditet se ai është bërë ambasador i Bugattit.

Ai së fundmi ka blerë një veturë të kësaj marke me fuqi prej 1.500 kuaj fuqi, të cilën e ka zbukuruar me shenjën CR7. shkruan infokusi.

Futbollisti portugezë për këtë veturë ka paguar hiq më pak se 2.6 milionë euro. /infokusi.com

Etiketa:

Të tjera