Sport

Rusia – Spanja, formacionet zyrtare

Autori: Gazeta inFokus 19:00 | 14 November 2017

Rusia dhe Spanja do të takohen në një ndeshje miqësore.

Këto janë formacionet zyrtare:

Rusia: Lunev; Zhirkov Vasin, Dzhikiya, Kudryashov, Smolnikov; Glushakov, Kuzyayev, Dzagoev, A. Miranchuk; Smolov.

Spanja: De Gea; Nacho, Piqué, Ramos, Jordi Alba; Thiago, Busquets, Iniesta; Suso, Rodrigo, Asensio.

Etiketa:

Të tjera