Auto&Tech

Samsung Galaxy A6+ befason me ngjyrat

Autori: Gazeta inFokus 20:31 | 24 April 2018

Telefoni i ardhshëm Samsung Galaxy A6+ do të ketë dizajn metali me ngjyrë të kaltër dhe të artë. Pajisja do të ketë ekran Infinity Display dhe sistem me dy kamera, të aranzhuar te modeli Galaxy S9+, transmeton KosovaPress.

Mikrofoni kryesor do të jetë i vendosur mbi tastierën për ndezje.

Telefoni i ri i kompanisë jugkoreane do të ketë mbështetje për DUAl sim kartelë dhe kartelë microSD. Samsung Galaxy A6+, sikurse modeli standard A6, pritet gjatë muajve të ardhshëm me sistem operativ Android Oreo dhe ndërfaqe Samsung Experience 9.0.

Të tjera