Sport

Sanches drejt kthimit tek Bayern

Autori: Gazeta inFokus 15:57 | 13 January 2018

Gjgianti bavarez mund ta kthejë mesfushorin në radhët e veta, pas vetëm gjysmë edicioni huazim në Premierligë, ku nuk kaloi edhe aq mirë

Bayern Munich është duke shqyrtuar mundësinë e kthimit të Renato Sanches nga huazimi tek Swansea, në Allianz Arena, gjatë këtij muaji.

Sanches nuk e ka gjetur veten për këta muaj tek skuadra angleze, dhe tashmë kanë nisur bisedimet për kthimin e tij në Bavari.

Etiketa:

Të tjera