Sport

Shkëndija – Vardari, ky është rezultati final i takimit

Autori: Gazeta inFokus 17:18 | 14 February 2018

Ka përfunduar takimi ndërmjet Shkëndijës dhe  Vardarit i zhvilluar në kuadër të javës së 19-të të ligës së parë të Maqedonisë, shkruan infokusi.

Rezultati final i këtij takimi doli të jetë 1:1.

Golin për tetovarët e shënoi Ibraimi në minutën e 86-të.

Shkëndija pas këtij barazimi ende mbetet lidere e rënditjes tabelare me 47-të pikë të tubuara, ndërsa Vardari rënditet në pozitën e dytë me 39-të pikë. /INFOKUSI.COM

Etiketa:

Të tjera