Lajme

Shqyrtohet Projektkodi Penal i Republikës së Kosovës

Autori: Gazeta inFokus 06:42 | 21 May 2018

Komisioni për Legjislacion, Mandate, Imunitete, Rregulloren e Kuvendit dhe mbikëqyrjen e Agjencisë kundër Korrupsionit sot do të mbajë mbledhje.

Në këtë mbledhje do të bëhet shqyrtimi në parim i Projektkodit Penal të Republikës së Kosovës nr. 06/L-074.

Të tjera