Sport

Sonte dy super ndeshje në Ligë të Kampionëve

Autori: Gazeta inFokus 11:00 | 14 February 2018

Sot (e mërkurë) do të zhvillohen edhe dy super ndeshje në kuadër të Ligës së Kampionëve, shkruan infokusi.

Dy përballje mjaft interesante, ku natyrisht që vëmendja më e madhe është në ‘Santiago Bernabeu’, ku takohen Real Madrid  dhe PSG.

Ndeshje interesante do të zhvillohet edhe në Portugali, ku skuadra e Portos pret skuadrën e madhe angleze, Liverpool.

Të dy këto ndeshje fillojnë në ora 20:45. /INFOKUSI.COM

 

 

 

 

Etiketa:

Të tjera