Sport

Sot zhvillohet ndeshja për pozitën e tretë në Botëror

10:17 | 14 July 2018 Autori: Infokusi

Belgjika dhe Anglia do të përballen sot në takimin e vlefshëm për pozitën e tretë në Botërorin Rusia 2018, shkruan GazetaFokus.

Komëtarja belge në gjysmëfinale është mundur nga Franca, ndërsa Anglia është mundur nga Kroacia.

LEXO EDHE: Shaqa flet për herë të parë si lojtar i Liverpoolit

Belgjikë-Angli zhvillohet në stadiumin ‘Saint-Petersburg’ me fillim nga ora 16:00. /GazetaFokus.

Të tjera