Fun & Video

Stilet më interesante të flokëve – disa, sigurisht nuk i keni parë! (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 14:17 | 14 November 2017

Shumë prej nesh provojmë që të bëjmë stile të ndryshme të flokëve, por rrallë herë mund të arrijmë që kur dalim jashtë shtëpisë të provokojmë kalimtarët.

Por nëse shumë prej ne nuk mundemi, përcjell Telegrafi, këta në këto fotografi, me siguri e kanë arritur një gjë të tillë.

Nga një stil ku flokët kanë pamjen e një luleshtrydheje, këto stile të flokëve janë ndër më të çuditshëm që ndonjëherë janë kapur nga kamerat.

Ndër më tërheqëset duket një njeri që kishte prerë flokët e tij për të dukur si një çantë dhe më pas bashkangjiti paratë në kokë për të përfunduar pamjen.

Të tjera