Rozë

Super të pasme! Kjo seksbombë venezuelase po i trullos të gjithë në Instagram

Autori: Gazeta inFokus 23:49 | 23 May 2018

Ajo është një ndër femrat me të pasmet më seksi dhe më të mëdha në botë momentalisht.

Maria Villalba numëron mbi 230 mijë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram, të cilët i qeras vazhdimisht me fotografi joshëse.

Se pse modelja seksi 30-vjeçare nga Venezuela ka aq shumë ndjekës ju tregojnë më së miri fotografitë më poshtë. /Express/

Të tjera