Rozë

Symbyl Agën nuk do ta njihni më, ja sa ka ndryshuar

Autori: Gazeta inFokus 23:17 | 23 November 2017

Është aktori i cili me rolin e tij në serialin më të ndjekur në Ballkan, Sulltani i Madhërishëm, shkriu së qeshuri shumë shikues anembanë botës.

Pavarësisht se në serial e kishte rolin e rojtarit shumë të feminizuar të haremit, i cili merrej me thashetheme, me paraqitje në intervista dhe emisione arriti të befasojë të gjithë me seriozitetin e tij.

Përveç projekteve të shumta filmike ai ishte edhe protagonist në shumë reklama në Turqi, në role të ndryshme. Por kësaj here, ai ka befasuar shumë ndjekësit e tij me ndryshimin drastik që bën të mos njihet më.

Nëse nuk keni pasur rast ta shihni me mjekërr, atëherë njihuni me këtë imazh, i cili padyshim se i shkon shumë aktorit Selim Bayraktar.

Të tjera