Sport

Tagliavento referon Inter – Milan

16:38 | 12 October 2017 Autori: Infokusi

Polo Tagliavento do të referoj derbin lokal mes Interit dhe Milanit, transmeton zeri.info

45-vjeçari këtë edicion kishte referuar ndeshjen e parë të Interit gjatë këtij edicioni kundër Fiorentinas (3-0 për interistët), kurse së fundmi kishte referuar në ndeshjen e fituar nga Zvicra 5-2 ndaj Hungarisë.

Referët e ndeshjeve të xhiros së tetë të ligës italiane.

Bologna-SPAL – Marco Guida

 

Cagliari-Genoa – Davide Massa

Crotone-Torino – Paolo Valeri

Fiorentina-Udinese – Massimiliano Irrati

Verona-Benevento – Marco Di Bello

Inter-Milan – Paolo Tagliavento

Juventus-Lazio – Paolo Mazzoleni

Roma-Napoli – Gianluca Rocchi

Sampdoria-Atalanta – Maurizio Mariani

Sassuolo-Chievo – Gianluca Manganiello

Etiketa:

Të tjera