Lajme

Takim koordinues për komisionin e Stabilizim-Asociimit BE-Kosovë

Autori: Gazeta inFokus 08:26 | 14 January 2018

Nesër mbahet takimi koordinues për mbledhjen e Komisionit të Përbashkët Parlamentar për Stabilizim-Asociim, BE-Kosovë.

Në këtë takim pritet të diskutohet për përgaditjen dhe temat që do të diskutohen në takimin e ardhshëm të komisionit të përbashkët për Stabilizim-Asociim, BE-Kosovë.

Takimi mbahet në Kuvendin e Kosovës, duke filluar në orën 13:00.

Etiketa:

Të tjera